OTS Strumienie to inicjatywa, która powstała w 2018 roku w ramach Stowarzyszenia Rodziców Przedszkola i Szkoły Strumienie 3M. Głównym celem działania OTS jest wspieranie dziewcząt ze szkoły Strumienie w odkrywaniu i rozwijaniu ich talentów, poprzez organizowanie szerokiego wachlarzu zajęć dodatkowych. W ofercie OTS są zajęcia sportowe, taneczne, muzyczne, manualne i intelektualne, aby każdy mógł wybrać to co go najbardziej go interesuje.

W szczególny sposób dbamy o dobór osób prowadzących zajęcia. W naszej kadrze możemy poszczycić się osobami, które osiągnęły duże sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Są nie tylko specjalistami w swoich dziedzinach, ale również w pracy z dziećmi.

W czerwcu 2018 roku zostało przeprowadzone wśród rodziców badanie opinii na temat zajęć dodatkowych w szkole Strumienie (wzięło w nim udział 90 osób). 68% oceniło pozytywnie ofertę i organizację zajęć. Dziękujemy za Państwa zaufanie i obiecujemy dokładać wszelkich starań, żeby poziom naszych działań był jak najlepszy.